Dahua ISC-EDA-100 deaktivátor bezpečnostních štítků
| ISC-EDA-100
Deaktivátor AM / EAS tagů
Deaktivátor AM (Acusto Magnetic) technologie, 58 kHz ± 0,5 kHz, deaktivační vzdálenost ≤ 100 mm, materiál: ABS, rychlost: 120 štítků/min, rozměry: 240 x 200 x 60 mm, hmotnost: 1 kg, napájení: 220 VAC 50/60 Hz, barva: černá.