Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
| PFS3005-4P-58
Switch Dahua vhodný pro nasazení v oblasti kamerových systémů. K dispozici jsou 4 porty s podporou PoE napájení s maximálním celkovým zatížením 58 W. Switch nepostrádá funkci flow control a odolává účinkům blesku až do 2 kV. Porty 1 až 4 navíc podporují přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m (při 10 Mbps).
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua PFS3006-4ET-60.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 4x FE PoE + 1x FE, podpora PoE pro 4 porty, flow control, 4x PoE (IEEE802.3af/at), celkem na všechny porty max. 58 W, switch na portech 1 až 4 podporuje přenos dat a napájení až do 250 m (při 10 Mbps), ochrana proti blesku 2 kV, napájení 100–240 V AC, pracovná teplota od -10 °C do +55 °C, hmotnost 0,26 kg, rozměry 100 × 100 × 26 mm
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce
Parametry
Výrobce DAHUA
Management Ne
Počet portů SFP 0
Vlastnosti Podpora PoE+, Podpora PoE
Počet portů RJ-45 5
Provedení stolní
Hmotnost 0.813 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua SD42C212S-HN PTZ IP kamera
Není skladem
SD42C212S-HN
Archiv
Dahua PFS4207-4GT-DP 4portový PoE switch
Průmyslový switch Dahua se čtyřmi PoE porty (z toho dva podporují Hi-PoE napájení max. 60 W/port), dvěma SFP porty a jedním ...
Není skladem
PFS4207-4GT-DP
SD3 Filter mat-S Vložkový filtr nečistot pro FBS 25PC
Filter mat-S je vložkový filtr nečistot pro FBS 25PC o rozměrech 80 x 80 x 20 mm. Balení obsahuje 5 kusů.