Dahua PFS3103-1GT1ET-60-V2 2portový PoE switch
| PFS3103-1GT1ET-60-V2
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na všech portech normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 60 W.
Tento produkt již není v nabídce.
2-portový switch Dahua, 1x 10/100 Mbps PoE port, 1x 10/100/1000 Mbps PoE port, 1x 100/1000 Mbps SFP, DC 48-57 V, podpora Hi- PoE 60 W, IEEE802.3af, IEEE802.3at, maximální odběr celkem 60 W, bez managementu, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, zdroj je součástí balení, rozměry 105 x 75 x 30 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Prostředí Interiér
PoE budget do 80 W