Dahua PFS3106-4ET-60-V2 4portový switch
| PFS3106-4ET-60-V2
Dahua switch 4x 10/100 Mbps + 1x 10/100/1000 Mbps + 1x SFP 100/1000 Mbps, port 1 podpora Hi-PoE max. 60 W, porty 2-4 PoE (IEEE802.3af, IEEE802.3at) <30 W, celkem na všechny porty max. 60 W, PoE watchdog, Long Distance PoE, ochrana před přepětím 4 KV, napájení 53 V DC (zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, hmotnost 0,45 kg, rozměry 150 x 100 x 30 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 80 W
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Gbit
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 1
Počet portů RJ-45 4
Hmotnost 1.08 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
TOA MB-15B-J montážní kit do 19" racku
Montážní kit pro 19" rack. Umožňuje upevnit do racku zařízení se šířkou 210 mm. Černá barva.