Dahua PSDW81642M-A360-D440-DC36V-S3 kombinovaná PTZ kamera
| PSDW81642M-A360-D440-DC36V-S3
Kombinovaná 16 Mpx panoramatická IP kamera + 4 Mpx PTZ kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, 8x 1/1,9"" 2 megapixel CMOS, rozlišení 8192 × 1800 px @ 30 fps, rozlišení PTZ 2560 × 1440 px @ 30 fps, Panoramic: 0,0005 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), 0,0001 lx @ F1.0 (B/W, 30 IRE), Channel 2 (PTZ): 0,001 lx @ F1.4 (Color, 30 IRE), 0,0005 lx @ F1.4 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), fixní objektiv panorama 2,8 mm, úhel záběru 360°, zoom objektiv PTZ 5,5–220 mm, úhel záběru H: 2,2°–61,8°, V: 1,3°–36,3°, D: 2,4°–69,2°, optický zoom 40x, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, Defog pro PTZ, inteligentní funkce, komprese H.265 / H.264, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 7/3, audio I/O 2/2, RS-485, video výstup PTZ, napájení 36 V DC, 3,4 A, pracovní teplota od -40 °C do +70 °C, IP 66, napájecí zdroj součástí balení, rozměry ø383 × 462 mm, hmotnost 14,4 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, WDR, 3DNR, Defog, AGC
Inteligentní funkce Face recognition, IVS (Perimetr Protection), Video metadata
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Rozlišení 4 Mpx, 12 Mpx a více
Objektiv Fixní, Fixní 2,8 mm, Zoom
Konstrukce Panoramatická
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Napájení 36 V DC
Kódování H.264, H.265
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IP 66
Hmotnost 20.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
KeetecFOL BELUGA 50 R152 (bm) nano keramická zatmavovací autofólie
Od 1.4.2026 řežeme autofólii jen od 10 a více běžných metrů.Nano keramická zatmavovací ...
Skladem
BELUGA 50 R152 (bm)
Výprodej
Skladem
VYPZ00332
Archiv
BCMI-TOY 16 Video vstup pro park. kameru, Toyota, Subaru
Video vstup pro zapojení neoriginální parkovací kamery pro vozy Subaru, Toyota s ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
BCMI-TOY 16
Archiv
Třípásmové koaxiální reproduktory SONY, průměr 17 cm (6.75") s ...