Dahua UFS5006-4ET2GT-60 6portový PoE switch
| UFS5006-4ET2GT-60
  • 6portový PoE switch
  • 3× RJ-45 10/100 Mbps PoE+ 30 W (802.3 af/at)
  • 1× RJ-45 10/100 Mbps PoE+ 60 W (802.3 af/at/Hi-PoE)
  • 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps uplink porty
  • Celkový PoE výkon max. 60 W
  • PoE Watchdog
  • Podpora PoE až do 250 m (10 Mbps)
  • Ochrana proti smyčkám (Loop Protection)
  • Cloudový L2 management
  • Reset tlačítko
  • Napájení 53 V DC (max. 1,22 A)
  • Spotřeba max. 65 W
  • Pracovní teplota −10 °C až +55 °C
  • Rozměry 115 × 84 × 27 mm
  • Hmotnost 0,2 kg
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Počet portů RJ-45 4
Počet portů Combo 2
Vlastnosti Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 60 W, Gbit, Long distance PoE 250 m