DSPPA MAG2107C multimediální přehrávač
| MAG2107C
Dvoukanálový multimediální CD / USB / SD / BT / FM přehrávač s možností montáže do 19" racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Profesionální dvoukanálový multimediální CD / USB / SD / BT / FM přehrávač s možností montáže do 19" racku. Přehrává hudbu z CD, USB, SD, BT a má vestavěný FM tuner a automatickým hledáním a pamětí na 40 stanic. Možnost ovládat i pomocí dálkového ovladače. Zařízení obsahuje dva nezávislé stereo výstupy a přehledný LCD displej. 4x RCA (nesymetrické) Funkce kanálů: 1. kanál: USB, SD, 2. kanál: BT, FM a CD, rozměry 483 x 44 x 210 mm (Š x V x H), barva černá, hmotnost 3,65 kg
Parametry
Výrobce DSPPA
Hmotnost 4.85 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Avigilon ACC5-POS-1STR
Licence na 1POS kanál pro ACC5
Není skladem
ACC5-POS-1STR
DORCAS LK lišta krátka
Lišta pro elektrický zámek, krátká, ocel, šedá.
Skladem
DORCAS LK
Archiv
Dahua VTO2000A-FP3 přední panel pro 3 moduly
Trojmodulový rámeček určený pro instalaci IP systému domovního telefonu ...
Není skladem
VTO2000A-FP3
Satel AQUA Plus VB digitální PIR detektor
AQUA Plus VB
Entry ProID10 BE přístupová čtečka RFID EM
Bezkontaktní přístupová čtečka určená ke čtení RFID karet a klíčenek ...
ProID10 BE
Satel BRACKET E-OPAL-EX nástěnný stropní drřák
Nástěnný stropní držák pro OPAL/AOD-210 (bílý, obsahuje: BRACKET E-1, E-2B, 4xE-3, E-4, E-5, E-6)
Na objednávku
BRACKET E-OPAL-EX
KF 150-028 stěrka měkká
Stěrka měkká KF 150-028.
Skladem
KF 150-028
DSPPA MP825 6 zónový zesilovač
6 zónový zesilovač 250 W/100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB / BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti. Potřebujete důkladně otestovat ...
MP825
Sony eBridge1CT vysílač IP přes koax
Vysílač signálu IPoC pro připojení IP kamer s přenosem na koax, přenosová rychlost 25mbps na vzdálenost 450m, duální napájení 12VDC / 24VAC, max. 325mA, hmotnost ...