ERBU E-EFS-0402-60-M-96 4portový PoE switch
| E-EFS-0402-60-M-96
Šestiportový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 96 W a maximálním odběrem na 1. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Průmyslový design.
  • 3x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 3x PoE+ port (IEEE802.3af/at)
  • 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 1x Hi-PoE port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE)
  • PoE odběr společně maximálně 96 W
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • PoE management
  • Network management: WEB, SNMO V1/V2C
  • Podpora Loop Detection, Spanning Tree, STP/ RTSP
  • Ochrana před přepětím 4 kV
  • Pracovní teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájení 48-57 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 150 x 100 x 30 mm a hmotnost 0,48 kg
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
Výrobce Erbu
Vlastnosti Podpora PoE, Podpora PoE+, Gbit
Management Ano
Provedení stolní
Počet portů SFP 2
Počet portů RJ-45 4
Hmotnost 1.141 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
CNB SIB 1000 držák kamery
Držák na zapuštění pro vnitřní Speed ??Dome (PTZ) kameru CNB (SBN-23Z27F)
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
SIB 1000
Dahua EEC300D8-N1 dokovací stanice
Na objednávku
EEC300D8-N1
Ajax SideCover (smart) type E Grey krytka pro zásuvky
Na objednávku
SideCover (smart) type E Grey
Archiv
Paradox K641LX Textová LCD klávesnice
Textová LCD klávesnice se dvěma řádky, 1 klávesová zóna, 1PGM na desce, modré podsvícení, zabudovaný bezdrátový modul RTX 3, pracovní frekvence 433 MHz, max. ...