Erbu E-EFS-0502-90-MG-120 7portový PoE switch
| E-EFS-0502-90-MG-120
Sedmiportový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 90 W. Celkový počet portů 8, z toho 5x PoE, 1 Console port a 2x SFP. Průmyslový design se širokým rozsahem pracovních teplot. PoE s dosahem do 250 m. Všechny porty podporují přenosovou rychlost 1000 Mbps.
5x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps, 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE), 3x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at), 2x SFP 1000 Mbps, 1x Console Port, PoE Watchdog, „Long Distance PoE“ do 250 m, Manažovatelný L2 switch, Ochrana proti přepětí 8kV, Napájení 53 V DC (zdroj není součástí balení), Pracovní teplota od -40 °C do +75 °C, Rozměry 94,4 x 53,5 x 135 mm a hmotnost 0,65 kg. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce Erbu
Počet portů RJ-45 5
Počet portů SFP 2
Vlastnosti Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W, Gbit, Long distance PoE 250 m
Management Ano
Prostředí Interiér
Hmotnost 0.89 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
WLD38R detektor zaplavení prostor
Skladem
WLD38R
Archiv
Satel INT-TSG2-W dotykový ovládací panel 4,3”
Dotykový ovládací panel s citlivým barevným kapacitním displejem 4,3", podporou MAKRO funkcí, stavovými LED, ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
INT-TSG2-W
Satel S-2 BR magnetický kontakt závrtný
Závrtný magnetický kontakt v plastovém provedení v hnědé barvě, určený pro zápustnou montáž. Magnetický kontakt má pracovní vzdálenost do 40 mm, NC kontakt, ...
Skladem
S-2 BR
Dahua PKC-MS0B stojan pro interaktivní tabuli
Mobilný držiak Dahua pre Whiteboardy od 55 "do 75".