ERBU E-EFS-2602-90-M-370 24portový PoE switch
| E-EFS-2602-90-M-370
28portový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 370 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu PoE++ (90 W) ostatní porty PoE+(30 W). Celkový počet portů 28 z toho 24x PoE, 2x Uplink, 1 Console port a 2x SFP. PoE s dosahem do 250 m.
Tento produkt již není v nabídce.
  • 24x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 22x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at)
  • PoE odběr maximálně 370 W
  • 2x RJ-45 10/100/1000 combo Uplink
  • 2x SFP 1000 Mbps combo Uplink
  • 1x Console Port
  • PoE management
  • Long Distance PoE do 250 m
  • Funkce: IEEE 802.1d (STP), 802.1w (RTSP) MSTP, Multicast, ARP, Equipment management
  • Resetovací tlačítko
  • Ochrana před přepětím 8 kV
  • Pracovní teplota od -20 °C do +70 °C
  • Napájení 100-240 VAC, spotřeba maximálně 420 W (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 440 x 290,7 x 43,3 mm a hmotnost 4 kg
Výrobce Erbu
Vlastnosti Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W, Gbit
Počet portů SFP 2
Hmotnost 4.984 kg
Archiv
AA-730 anténní adaptér DIN samec Toyota Subaru
Anténní adaptér pro připojení k originálnímu anténnímu konektoru ...
Není skladem
AA-730
Archiv
PF-1558 plastový rámeček 2DIN Suzuki Swift
Instalační sada 2DIN rádia SUZUKI Swift (10->)
Není skladem
PF-1558
Satel VERSA-MCU kontrolér bezdrátových zařízení
Kontrolér bezdrátového systému, expanzní modul pro systém MICRA 433 MHz a VERSA umožňuje připojit až 30 bezdrátových ...