Erbu E-ES-1000-60-M-60 10portový PoE switch
| E-ES-1000-60-M-60
Deset portový manažovatelný PoE+ switch s maximální spotřebou 60 W a maximálním odběrem na 1. portu 60 W. Celkový počet portů 10 z toho 8 PoE a 2 Uplink. Pro rozlehlejší areály a složitější instalaci dokáže switch přenášet PoE napájení až na 250m. Manažovatelný přes webové rozhraní na vrstvě L2.
Tento produkt již není v nabídce.
  • 10 portů.
  • 8 PoE porty 10/100 Mbps (IEEE802.3af/at 30 W).
  • 2 Uplink porty 10/100/1000 Mbps.
  • Hi-PoE (60 W) na 1. portu.
  • Spolu odběr maximálně 60 W.
  • PoE do 250 metrů.
  • PoE management.
  • Manažovatelný L2.
  • Ochrana před přepětím 8 kV.
  • Napájení 53 VDC / 1,226 A ( zdroj je součástí balení).
  • Spotřeba maximálně 65 W.
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Rozměry 130 × 90 × 26 mm a hmotnost 0,28 kg.