ERBU E-ES-1000-90-96 8portový PoE switch
| E-ES-1000-90-96
Deset portový switch s maximální spotřebou 96 W a maximálním odběrem na 1 port 90 W. Celkový počet portů 10 z toho 8 PoE a 2 Uplink. Pro rozlehlejší areály a složitější instalaci dokáže switch přenášet PoE napájení až na 250 m.
  • 10 portů 10/100 Mbps.
  • 8 PoE porty 10/100 Mbps. (IEEE802.3af/at).
  • 2 Uplink porty 10/100/1000 Mbps.
  • PoE++ (90 W) na 1. portu.
  • Spolu odběr maximálně 96 W.
  • PoE do 250 m.
  • PoE management.
  • Ochrana před přepětím 4 kV
  • Pracovní teplota od -10 do +55 °C.
  • Napájení 48-57 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 190 × 100 × 30 mm a hmotnost 0,5 kg
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W