ERBU EE-T528-AFD EVO 5+PFA137 IP kamera + límec
Turret bezpečnostní IP kamera s 5 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější. Kamera má pevný Full Color objektiv 2,8 mm, přísvit s dosahem až 30 metrů ve viditelném i infračerveném spektru a PoE napájení pro snadnou instalaci. Obraz z kamery lze sledovat také prostřednictvím mobilní aplikace. K zajímavým funkcím patří ochrana perimetru s aktivním odstrašením, zabudovaný mikrofon a reproduktor nebo slot na SD kartu.
Přídavný montážní límec v balení zdarma.
5 Mpx rozlišení 2960 x 1668 px, pevný objektiv s ohniskovou vzdáleností 2,8 mm, snímkování 2960 × 1668 px, 2880 x 1620 @ 1-20 fps, 2688 × 1520 px @ 1-30 fps, 0,003 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), úhel záběru H: 97°, V: 70°, D: 128°, funkce pro kompenzaci komplikovaných světelných podmínek: BLC, HLC, AWB, AGC, SSA, EIS, ROI, WDR 120 dB, 3DNR, Full-Color, komprese: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG / RTMP (only sub stream), podpora Smart a AI codeků, IR LED a WL přísvit do vzdálenosti až 30 metrů, Inteligentní funkce: IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0, AcuPick, AI SSA, Smart Search, Alarm I/O 1/1, audio RCA I/O 1/1, ONVIF kompatibilita, Slot pro SD Kartu do 256 GB, Zabudovaný mikrofon a reproduktor, Pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, Rozměry ø 122,0 × 110,9 mm a hmotnost 0,92 kg, napájení 12 V DC/PoE (802.3af) a spotřeba max. 8,8 W, krytí IP 67.
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Montáž na sloup |
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Erbu |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Turret |
| Rozlišení | 5 Mpx |
| Objektiv | Fixní, Fixní 2,8 mm |
| Napájení | 12 V DC, PoE |
| Stupeň krytí | IP 67 |
| Kódování | H.264, H.264B, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Inteligentní funkce | Aktivní odstrašení, SMD, Acupick, Smart search, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0 |
| Dahua série | TiOC |
| Přísvit | Smart Dual Light, IR, Bílé světlo |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, AI SSA, BLC, Full-color, SSA, ROI, 3DNR, AWB, HLC, EIS, AGC |
| I/O | Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon, Vestavěný reproduktor |
| RTMP protokol | ano |
| Délka přísvitu | 30 m |
| Podpora karet | micro SD |
| Hmotnost | 0.956 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



