ic audio TS-C 10-300/T-EN54 sloupový reproduktor
ic audio | TS-C 10-300/T-EN54
Sloupový reproduktor 10 W / 100 V. Reproduktor má odbočky 6, 3 a 1,5 W. Dále reproduktor disponuje frekvenčním rozsahem 210 Hz až 17,7 kHz a ochranou IP 66.
Sloupový reproduktor 10 W / 100 V, odbočky 6 / 3 / 1,5 W, rozsah 210 Hz - 17,700 kHz, hliníkový obal, rozměry 100 × 296 × 92 mm, hmotnost 1,7 kg, odolný proti povětrnostním vlivům, kloubové otočné uchycení, IP 66, EN 54-24