Morley MI/D240CMO reléový modul
| MI/D240CMO
Modul slouží k přepínání napájení pro externí zařízení. Modul je vybaven dvoupólovým výstupním kontaktem pro 240 V a má ochranu proti zkratu.
Tento produkt již není v nabídce.
Jednoduchý reléový modul 240 V AC, manuálně adresovatelný pomocí otočného přepínače, obsahuje jednoduchý dvoupólový výstupní kontakt pro 240 V AC / 5 A nebo 30 V DC / 5 A, ochranu proti zkratu a nástěnnou instalační krabici, max. odběr modulu 445 μA při 24 V DC, rozměry 94 x 93 x 23 mm
Parametry
Hmotnost 0.234 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua PFA13B přídavný límec
Není skladem
PFA13B
Top
Paradox PGM82 sběrnicový modul
Sběrnicový modul s 8x PGM relé 4 A / 24 V, v plastovém krytu, kompatibilita s ústřednami s FW 6.80 a více, BabyWare 5.1.0 a více, výstupy lze ovládat pomocí ...
Na objednávku
PGM82
Archiv
Entry EdoFOOD 25 stravovací software
Není skladem
EdoFOOD 25
Dahua DSS Express bezplatný software
Skladem
DSS Express free
SMLP CZ samolepka
Samolepka s označením monitorování, lep je z opačné strany než potisk, rozměry (š)77x(v)88mm