Paradox K32RF-868 bezdrátová LED klávesnice
| K32RF-868
Bezdrátová ikonová klávesnice pro řady SP/MG (SP přes RTX3), zobrazení všech 32 zón pomocí oddělených LED, dvoucestný rádiový přenos dat, oddělená indikace obou podsystémů, 2 režimy zobrazení, max. 4 kláv. v systému, napájení adaptérem 6V = / odběr 200mA, záložní baterie je součástí, doba provozu na baterii je cca 48h, dosah cca 40m v budově, pracovní frekvence 868 MHz, rozměry 120x140x32mm
Seznam podporovaných ústředen Paradox:
  • SPECTRA SP 5500/6000/7000 - podporováno od firmwaru 1.3
  • MAGELLAN MG5050-868 - podporováno od firmwaru 1.3
Parametry
Typ produktu Bezdrátové klávesnice
Modelová řada Paradox Magellan, Spectra
Systém Paradox
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan
Moduly a expandéry Bezdrátové moduly Paradox 868 MHz