Paradox REM15-868 dálkový ovladač
| REM15-868
Dálkový ovladač podporuje 5 funkcí a pracuje na frekvence 868 MHz. Zařízení obsahuje LED indikaci, podsvícená tlačítka a ovládací vzdálenost je až 60m při využití RTX-3.
Tento produkt již není v nabídce.
Dálkový ovladač, 5 funkcí, pracovní frekvence 868MHz, indikace LED, podsvícené tlačítka, dosah cca 60m s RTX-3, ovládat PGM výstupy, baterie CR2032 součástí
Ovladač je kompatibilní s:
  • Ústřednami MG6250, MG6130, MG6160, MG6030, MG6060, MG5000, MG5050
  • Ústřednami SPECTRA 1759MG s protokolem MAGELLAN
  • Ústřednami ESPRIT E55, E65 při použití modulu RX1
  • Bezdrátovým expandérem RTX3
  • Bezdrátovým přijímačem RX1
  • Klávesnicemi K32LX, K641LX
Parametry
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan, Digiplex
Stupeň zabezpečení Grade 2
Moduly a expandéry Bezdrátové moduly Paradox 868 MHz
Klávesnice a obsluha Dálkové ovladače
Hmotnost 0.043 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax CenterCover (LAN) vertical Grey
CenterCover je vertikální krytka na běžné vestavné zásuvky se dvěma ethernetovými porty. Barva šedá.
Na objednávku
CenterCover (LAN) vertical Grey
Archiv
TRIPLE PB-150-4CH infrazávora
Infrazávora 3-paprsková, dosah 150m venkovní, 250m vnitřní, nastavení pomocí displeje a DIP přepínače, 4CH synchronizace pro větší odolnost vůči rušení, rozsah pracovních teplot -25 až +55 ° C, napájení 12 - 26 VDC, odběr 100mA/12 VDC/pár , ...