Paradox SR130-868 venkovní bezdrátová piezo-siréna
| SR130-868
Tento produkt již není v nabídce.
Venkovní bezdrátová piezo-siréna 100dB, dvoucestná komunikace pro všechny řady ústředen Paradox MG / SP / EVO, bez nutnosti externího napájení, napájení: 3x alkalické baterie 4,5V velikosti C (v balení), životnost cca 3 roky, opt. LED signalizace, TAMPER-stržení ze zdi / demontáž krytu, dosah do 70m, bílý plast / červený kryt blikače, prac. tep.: -25°C až +55°C, rozměry 134x212x51mm, pracovní frekvence 868MHz
JAKÝ JE ROZDÍL MEZI POUŽITÍM FREKVENCE 433MHZ A 868 MHZ?