Pelco SRXE4-6V29-EMD-IR1 6 Mpx dome IP kamera
| SRXE4-6V29-EMD-IR1
Dome IP kamera amerického výrobce Pelco s rozlišením 6 Mpx a IR prosvícením s dosahem 70 m. Kamera je osazena motor zoom objektivem 10,9–29 mm. Kamera disponuje pokročilou analýzou ať už obrazu nebo zvuku založenou na umělé inteligenci. Odolnost proti povětrnostním vlivům zajistí krytí IP 66, IP 67, IP 68 a antivandal ochrana IK 11. Nadstandardní 5 letá záruka.
6 Mpx dome kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED dosvit 70 m, 1/1.8" Progressive Scan CMOS, rozlišení 3328 x 1872 px @ 25/ 30 fps, citlivost 0,03 lx (F1.7 Color), 0,008 lx (F1.7 B/W), 0 lx IR on, motorzoom objektiv 10,9-29 mm / F1.7, úhel záběru H: 15°-42° V: 8°-23°; BLC, AWB, WDR až 144 dB, 64 privátních zón; inteligentní funkce: Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam, Object Appears or Enters Area, Objects Not Present in Area, Objects Leave Area, Objects Stops in Area, Direction Violated, Smart Motion Rule, Tamper Detection, Crowd Size, Unusual Crowd Growth, Unusual Crowd Size; Komprese H.264 / H.265 / MJPEG, Pelco Smart Compression, Idle scene mód; ONVIF kompatibilní; Alarm I/O 1/1, Audio I/O 1/1, 1x 12 V DC 50 mA out, RJ-45 100BASE-TX, zabudovaný mikrofon s fyzickým vypínačem, 2x slot na microSD / microSDXC , USB 2.0; napájení 12 / 24 V DC / PoE / PoE+, spotřeba max. 25 W, pracovní teplota od -50 °C do +65 °C, IP 68, IP 67, IP 66 a IK 11, rozměry: 182 x 203 mm, hmotnost do 2 kg.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Pelco
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V DC, PoE, PoE+