Pelco SXTE4-QF18-EBT kompaktní termokamera
| SXTE4-QF18-EBT
Případová studie - Ochrana fotovoltaických panelů
320 x 256 pixel kompaktní kamera série Sarix® Thermal Enhanced 4, exteriérová, thermal, bez IR, 323 x 256 Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení 320 × 256 px @ 30 fps, citlivost NETD ≤50 mK (NETD ≤40 mK u 30 fps modelů, když funkce Frame Averager je povolena), pevný objektiv 18 mm, F1.0, úhel záběru 12,2°, 3DNR, Dynamický rozsah od -40 °C do 225 °C, Thermalní palety, FFC, inteligentní funkce, H.264, H.265, Motion JPEG, Pelco Smart Compression, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, slot pro microSD / microSDHC / microSDXC kartu, napájení VDC: 12 V ±10 %, 9 W min. VAC: 24 V ±10 %, 15 VA min., PoE: IEEE802.3af Class 3 compliant, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 66 , IP 67, IK 10, rozměry 312 x 126 x 104 mm, hmotnost 1,45 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Pelco
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC