Pulsar DCDC-12V2A-SD měnič napětí
PULSAR | DCDC-12V2A-SD
Měnič napětí z 60–20 V na 12 V / 2 A pro napájení GPRS-A a dalších zařízení.
Měnič napětí z 60–20 V na 12 V / 2 A pro napájení GPRS-A a dalších zařízení. Měnič napětí pracuje v rozsahu vstupního napětí od 60 do 20 V a vytváří 12 V pro napájení libovolného zařízení s maximálním zatížením 2 A. Účinnost 94 %, rozměry 110 × 35 × 53 mm (±2 mm), montáž: montážní šrouby.
Parametry
Příslušenství Komunikace s PCO, Komunikace PCO
Typ technologie Adresovatelný systém Satel, Adresovatelný systém AWEX, Adresovatelný systém Morley
Typ produktu Komunikace PCO
Systém NZS TOA systém VM-3000, TOA systém VX-3000
Výstupní napětí 12 VDC
Hmotnost 0.13 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
BNC-SCM konektor
Redukce BNC / F - Cinch / M
Skladem
BNC-SCM
Archiv
Easydoor RLC Modul sběrnice
Modul sběrnice pro spínání relé, použití pro možnost ovládání 2. zámku při dveřních jednotkách s jedním zámkem, NO/NC kontakt, nastavení délky sepnutí kontaktu, adresace DIP přepínači, rozměry 69 x 93 x 45 mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), ...