Pulsar DINB13850 zálohovaný napájecí zdroj
PULSAR | DINB13850
Zálohovaný napájecí zdroj s výstupním výkonem zdroje 5 A / 13,8 V.
Tento produkt již není v nabídce.
Zálohovaný napájecí zdroj, 13,8 V DC, výkon zdroje 5 A / 13,8 V, instalace na DIN lištu, proud nabíjení akumulátoru 0,5 A, optická LED signalizace napájení 230 V / výstupu DC / nabíjení akumulátoru, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru před nadměrným vybitím UVP, IP 20, rozměry 122 x 93 x 60 mm
Parametry
Výrobce Pulsar
Výstupní napětí 13,8 V DC
Odběr [A] 3,1 a více
Podpora zálohování Ano
Hmotnost 9999 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
SD3 HEPHEA 248B/R Napájecí zdroj 24 V DC/8 A pro rack
Napájecí zdroj 24 V DC / 8 A, plechový box, toroidní transformátor 230 V AC, indikační stavové LED, 2x jištěný výstup 24 ...