Pulsar DINB27630 zálohovaný napájací zdroj
PULSAR | DINB27630
Zálohovaný napájecí zdroj s výstupním výkonem zdroje 3 A / 37,6 V.
Tento produkt již není v nabídce.
Zálohovaný napájecí zdroj, 27,6 V DC, výkon zdroje 3 A / 27,6 V, instalace na DIN lištu, proud nabíjení akumulátoru 0,2 A, optická LED signalizace napájení 230 V / výstupu DC / nabíjení akumulátoru, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru před nadměrným vybitím UVP, IP 20, rozměry 122 x 93 x 60 mm
Parametry
Výrobce Pulsar
Výstupní napětí 27,6 V DC