Sony SNC-DH120 dome IP kamera
| SNC-DH120
Tento produkt již není v nabídce.
HD kamera dome IP interiérová barevná Day / Night s mechanickým IR filtrem , 1 / 3 " CMOS Exmore čip , rozlišení 1280 x 720 px při 30 fps H.264 , 1280 x 1024 px při 20 fps H.264 , maximální rozlišení 1280x1024 px ( 1.3 MPx ) , varifokální objektiv 3,1-8,9 mm , DEPA , redukce šumu, WDR , Easy focus, Easy zoom , komprese MJPEG , MPEG4, H.264, video výstup Phono jack , napájení PoE , max. . 6W , rozměry 140 x 118 mm , příslušenství CD se softwarem, hmotnost 0,72 kg , možnost objednání za poplatek v antivandal provedení ( SNC- DH120T )
Parametry
Hmotnost 1.34 kg
Archiv
HDD OD1 1 letá služba obnovy dat
Není skladem
OD1
Archiv
Dahua CA-DB480CP-0360B dome kamera
Analogová kamera minidome exteriérová barevná Day/Night, Effio-E DSP, 1/3" SONY EXview HAD CCD II, rozlišení 700 TV řádků, citlivost 0.05Lux/F1.2, objektiv 3.6mm, ...
Není skladem
CA-DB480CP-0360B
Ajax SideCover (smart) type E White krytka pro zásuvky
Na cestě
SideCover (smart) type E White
JCH 220H kryt kamery
Kryt kamery - provedení světlý kov, vyhřívání 12 V DC (možnost dodání vyhřívání 24 V AC, 230 V AC), exteriér, rozměry 113 x 106 x 410 mm, 1 W, vstup pro kabel 2x ...