TOA DA-1250D-EB digitální zesilovač zvuku
| DA-1250D-EB
Digitální zesilovač zvuku 2x 700 W / 8 Ohm, 2x 1250 W / 4 Ohm, 1x 2500 W / 8 Ohm můstek, XLR IN, Speakon OUT, frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz (±3 dB), LED indikátory na předním panelu: napájení, signál, špičky, ochrana
Digitální zesilovač zvuku 2x 700 W / 8 Ohm, 2x 1250 W / 4 Ohm, 1x 2500 W / 8 Ohm můstek, XLR IN, Speakon OUT, frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz (±3 dB), LED indikátory na předním panelu: napájení, signál, špičky, ochrana, rozměry: 483 x 89 x 306 mm (Š x V x H), hmotnost: 6,1 kg