TOA F-1300WTWP EB-Q dvoupásmový reproduktor
| F-1300WTWP EB-Q
Bílý dvoupásmový skříňový reproduktor s výkonem 30 W. Frekvenční rozsah 80 Hz - 20 kHz a citlivost 90 dB. Reproduktor má plastovou skříň, kovovou mřížku. Exteriérová montáž na omítku. Krytí IP X4.
Tento produkt již není v nabídce.
Skříňkový reproduktor dvoupásmový 30 W / 100 V, odbočky 10 W, 3 W a 1 W, citlivost 90 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenční rozsah 80 Hz – 20 kHz, vyzařovací úhel 110° x 110° (1 kHz), reproduktory 130 mm středobass a 25 mm výšky, bassreflex, push-in terminál, kovová mřížka, rozměry 162 x 250 x 161 mm, venkovní použití typ B, IP X4, bílý, montáž na omítku, EN 54-24