TOA FB-P12B-EB aktivní subwoofer se dvěma zesilovači
| FB-P12B-EB
12“ aktivní subwoofer se dvěma zesilovači, lze napojit pasivní plnopásmový reprobox, bezproblémová integrace s TOA HX-5 reproduktorem pomocí aktivace presetu. Zařízení obsahuje dva zesilovače. Jeden se stará o 12 " basový reproduktor a druhý je možné využít k pasivnímu plnopásmovému reproboxu. Subwoofer je vybaven třemi typy audio vstupů MIC a LINE (6,3 mm jack a XLR), AUX (6,3 mm jack a XLR + 2x RCA). Výstupní konektor je SPEAKON. Výkon 350 W pro subwoofer a 200 W @ 8 Ω pro HX-5.
12“ aktivní subwoofer se dvěma zesilovači , lze napojit pasivní plnopásmový reprobox, bezproblémová integrace s TOA HX-5 reproduktorem pomocí aktivace presetu. Zařízení obsahuje dva zesilovače. Jeden se stará o 12 " basový reproduktor a druhý je možné využít k pasivnímu plnopásmovému reproboxu. Subwoofer je vybaven třemi typy audio vstupů MIC a LINE (6,3 mm jack a XLR), AUX (6,3 mm jack a XLR + 2x RCA). Výstupní konektor je 1x SPEAKON (8 Ohm). Subwoofer obsahuje pokročilé nastavení EQ včetně dvou předdefinovaných nastavení EQ pro kombinaci s reproduktorem HX-5 a HS-120. Uživatelský režim umožňuje přizpůsobit nastavení EQ pro libovolný reproduktor. Aplikace pro Windows, Android nebo iOS . Připojení k PC přes RJ-45 port. Výkon 350 W pro subwoofer a 200 W @ 8 Ω pro HX-5. Kmitočtová odezva: 40 Hz - 500 Hz, zesilovač: třída D s aktivním chlazením, citlivost: 96 dB, rozměry: 430 x 465 x 480 mm (Š x V x H), hmotnost: 20,2 kg, napájení: 220 - 240 V AC, 50 / 60 Hz