TOA PC-245AB-EB reproduktor pro A/B linku
| PC-245AB-EB
Bílý vnitřní redundantní stropní reproduktor s výkonem 6 W pro A/B linku. Frekvenční rozsah 150 Hz - 18 kHz a citlivost 88 dB. Reproduktor má protipožární kryt, kovovou skříň, kovovou mřížku a šroubovací keramickou svorkovnici s tepelnou pojistkou. Pružinová montáž do podhledu.
Tento produkt již není v nabídce.
Stropní reproduktor redundantní pro A/B linku, 6 W / 100 V, s protipožárním krytem, odbočky 3 W, 1,5 W, citlivost 88 dB (1 W / 1 m, 500 Hz - 5 kHz), frekvenční rozsah 150 Hz - 18 kHz, vyzařovací úhel 170° (1 kHz), 2x reproduktor 120 mm / 2x transformátor, keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou, kovová skříňka a mřížka, vnější průměr 245 mm, vnitřní použití typ A, bílý, pružinová montáž do podhledu, EN 54-24
Videa, katalogy, letáky a další materiály najdete přehledně na jednom místě ZDE.
Parametry
Výrobce TOA
Hmotnost 2.61 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Avigilon NVR6-STD-FORM-D-24TB-S22-EU záznamový server
Na objednávku
NVR6-STD-FORM-D-24TB-S22-EU
PF-2359 2D plastový rámeček 2DIN Peugeot 308
Adaptér 2DIN rádia PEUGEOT 308 (08->) stříbrný
Skladem
PF-2359 2D
Archiv
Avigilon VAA-I4-1U Rozšiřující karta
Rozšiřující karta pro 4x IP kamery pro VAA-1U, audio 2/2, alarm 4/4
Není skladem
VAA-I4-1U
Archiv
ERBU E-N-04-1 PLUS IP záznamové zařízení
Není skladem
E-N-04-1 PLUS
Dahua VTO1210C-X dveřní kamerová jednotka
Dahua IP dveřní jednotka v nerez provedení a numerickou klávesnicí pro přímou volbu. Informace předává uživateli přehledný 3" display. 1.3MPx barevná kamera, ...