VESA32-70 držák pro monitory
SIMPLE | VESA32-70
Držák pro monitory / TV pro úhlopříčky 32–70", VESA standard max. 600 x 400 mm, možnost otočení o ±100° a sklopení o ±13°, nosnost max. 40 kg
Parametry
Typ monitoru Příslušenství k monitorům
Typ produktu Monitory
Hmotnost 7.05 kg
Naposledy navštívené
Doprodej
Orwell DA Button ID obchůzkový bod
Skladem
DA Button ID
SOFTPLUS EDO 25 SLA 8/5 technická podpora
Skladem
SOFTPLUS EDO 25 SLA 8/5
Pulsar DCDC-12V2A-SD měnič napětí
Měnič napětí z 60–20 V na 12 V / 2 A pro napájení GPRS-A a dalších zařízení.
DCDC-12V2A-SD
BNC-SCM konektor
Redukce BNC / F - Cinch / M
BNC-SCM
Archiv
Easydoor RLC Modul sběrnice
Modul sběrnice pro spínání relé, použití pro možnost ovládání 2. zámku při dveřních jednotkách s jedním zámkem, NO/NC kontakt, nastavení délky sepnutí kontaktu, adresace DIP přepínači, rozměry 69 x 93 x 45 mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), ...