Avigilon VMA-AS3XL-24P18-EU záznamový server
| VMA-AS3XL-24P18-EU
Záznamový server, Avigilon, Rychlost záznamu: 208 Mbps, Záznamové kanály: 32 kanálů, Rychlost přehrávání: 104 Mbps, Přehrávací kanály: 16 kanálů; 4× 3,5“ SATA RAID 5, celkem 18 TB; paměť 16 GB DDR4; OS 256 GB M.2 SATA SSD, Windows 10 IoT Enterprise LTSC v21H2; 2× GbE RJ-45 (10/100/1000Base-T); 2× HDMI výstup; 24× 10/100 PoE+ (802.3at), celkem max. 360 W; Alarm I/O 4/4 24 VDC 1A výstup; 2× USB 3.0; napájení 100–240 VAC 50/60 Hz; Jediný zdroj 920 W; rozměry 313 × 335 × 44 mm, hmotnost max. 3 kg.
Parametry
Typ serveru a klienstkého PC Avigilon
Typ produktu Servery a klientská PC
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP
Počet vstupů 32
Výstupy HDMI, 2 a více Eth portů
Maximální rychlost záznamu IP kamer do 200
Počet PoE portů 24
Alarm I/O 4/4
Kapacita úložiště 18 TB
Ethernet 2x RJ-45
Provedení Stolní
Raid Ano
Počet HDD 4
Hmotnost 16.5 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Avigilon VMA-AS3XL-24P24-EU záznamový server
Na objednávku
VMA-AS3XL-24P24-EU
ERBU R-PI-0200-90-GOA-90 PoE injektor
PoE++ (90 W) Gigabit Outdoor injektor. Ideální zařízení pro napájení výkonných PoE++ kamer s odběrem maximálně 60 W. Jedinečné řešení na trhu kdy lze přímo na ...
Na objednávku
R-PI-0200-90-GOA-90
TOA H-1 nástěnný dvoupásmový reproduktor
Skříňkový válcovitý dvoupásmový reproduktor 12 W / 100 V, nebo 30 W / 4 ohm, má odbočky 6 a 3 W / 100 V. Reproduktor disponuje frekvenčním rozsahem 120 Hz až 20 ...