Dahua ESL-E029A elektronický štítek
| ESL-E029A
2,9" ESL štítek od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Vyměnitelná baterie. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
2,9", rozlišení: 152 x 296 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, Vyměnitelná baterie 2x CR2450, rozměry: 90,0 x 41,0 x 12,1 mm, o hmotnosti: 34,1 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.