Dahua ESL-E042B-PN elektronický štítek
| ESL-E042B-PN
4,2" ESL štítek od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Voděodolná verze, NFC. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
4,2", rozlišení: 400 x 300 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, NFC, voděodolnost, SLIM provedení, rozměry: 103,6 x 87,0 x 10,3 mm, o hmotnosti: 75 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat bez NFC nebo ve barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 0.074 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Doprodej
Avigilon 8C-ACC5-COR-STD-UPG
Licence pro přechod z edice Core na Standard pro 8 kamer
Skladem
8C-ACC5-COR-STD-UPG
Archiv
Entry RF ID KEY LH klíčenka
RFID bezkontaktní elektronická klíčenka, (EM 4100, 125kHz), kožená, hnědá, entry logo
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
RF ID KEY LH
Archiv
Easydoor VD 01 video distributor
Video distributor sběrnice, 1x výstup pro odbočení sběrnice a zapojení monitorů za sebou, rozměry 69x93x45mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), vnitřní použití