Dahua HAC-HDBW1200RP-Z-2712-S5 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW1200RP-Z-2712-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Full HD dome HDCVI kamera, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,02 lx / F1.7, 30 IRE, 0 lx IR ON, motorický zoom objektiv 2,7–12 mm, 4x optický zoom, úhel záběru 102°–33°, horizontální otáčení 0°–355°, vertikální náklon 0°–75°, AWB, DWDR, BLC, HLC, AGC, 2DNR, OSD menu, 1x BNC port, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení DC 12 V ±30 %, spotřeba <6,3 W (IR on), rozměry ø122 x 89 mm, hmotnost 0,44 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, AWB, HLC, AGC, 2DNR, DWDR
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Přísvit IR
Délka přísvitu 30 m
Podpora OSD Menu
Hmotnost 0.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Výprodej
Pracovní světlo 15W, DT konektor, 7000K, 10-33V, ECE R10
Pracovní světlo 15W, DT konektor, 7000K, 10-33V, ECE R10 - BEZ KOVOVÉHO DRŽÁKU!