Dahua HAC-HDBW2401RP-Z-DP-27135 4 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW2401RP-Z-DP-27135
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua HAC-HDBW2401RP-Z-DP-27135-S2.
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome kamera HDCVI, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/3" CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 25 fps, citlivost 0,01 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.3, úhel záběru 98°–26°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 842 mA, IP 67, IK 10, rozměry ø 122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,48 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PREČO SI VYBRAŤ HDCVI A AKÉ SÚ VÝHODY INŠTALÁCIE?
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu AGC, AWB, WDR, BLC, HLC
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Přísvit IR
Konstrukce Dome
Rozlišení 4 Mpx
Napájení 12 V DC, 24 V AC