Dahua HAC-HDBW2501R-Z-27135-S2 5 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW2501R-Z-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Starlight HDCVI dome kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 2880 × 1620 px, snímkování 25 fps, citlivost 0,001 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx (zap. IR), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 31,4°–113°, V: 17,6°–58°, D: 36°–138°, AWB, WDR 120 dB, AGC, BLC, HLC, HLC-Pro, WDR, 2D/3D DNR, video výstup CVI / CVBS / AHD / TVI (přepínatelné), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC ± 30 %, spotřeba max, 6,6 W (12 V DC, zap. IR), rozměry ø 122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,47 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Montáž na sloup
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC