Dahua HAC-HDW1200EMP-POC-0360B-S3A 2 Mpx HDCVI dome kamera
| HAC-HDW1200EMP-POC-0360B-S3A
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a smart IR LED s dosvitem až na 50 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR. Navíc má kamera krytí IP 67.
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua HAC-HDW1200EMP-A-POC-0360B-S4.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome kamera HDCVI exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 3,6 mm / F1.85, úhel záběru 89,9°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 283 mA, PoC (Power over Coax), pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 106,0 × 93,7 mm, hmotnost 0,43 kg
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Parametry
Výrobce Dahua
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, DNR, DWDR, AGC, BLC, HLC
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Prostředí Interiérová
Napájení 12 V DC, PoC