Dahua HAC-HDW1200T-Z-2712-S5 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200T-Z-2712-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.7, 30 IRE, 0 lx (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–12 mm / F1.7, 4x optický zoom (nepodporuje AUTOFOCUS), úhel záběru D: 38°–125°; H: 33° –102°; V: 19°–53°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–78°, AWB, WDR DWDR, BLC, AGC, 2D NR, OSD menu, 1x BNC, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba <8,2 W, rozměry &oslash122 × 104 mm, hmotnost 0,5 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA137
Závěsná montáž na strop
Parametry
Typ Analogová kamera, HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret, Dome
Napájení 12 V DC