Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B-S5 2 Mpx HDCVI dome kamera
| HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B-S5
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a Smart IR LED s dosvitem až na 60 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 2DNR. Navíc má kamera krytí IP 67.
2 Mpx PoC dome HDCVI kamera, Day/Night, 2Mpx CMOS, IR přísvit do 60 m, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování: CVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, AHD: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, TVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, CVBS: 960H, citlivost 0,02 lx / F1.9 IR on, pevný objektiv 3,6 mm, úhel záběru: D: 100°, H: 84°, V: 45°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–78°, rotace: 0°–360°, AWB, BLC, AGC, 2D NR, vestavěný mikrofon, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení PoC (only CVI) / 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 4,9 W, rozměry: ø 121,9 × 99,1 mm, hmotnost 0,42 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Parametry
Typ technologie HDCVI / 4v1 / Analog kamery
Typ produktu Kamery
Objektiv Fixní 3,6 mm, Fixní
Typ 4v1, HDCVI kamera
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoC