Dahua HAC-HFW1200SP-POC-0280B-S4 2 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200SP-POC-0280B-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI PoC kompaktní kamera, exteriérová, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px @ 30 fps, citlivost 0,02 lx / F1,85, 30 IRE, 0 lx (IR on), pevný objektiv 2,8 mm, úhel záběru 103°, AWB, DWDR, AGC, BLC, HLC, 2D DNR, 1x výstup BNC, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení PoC (Power over Coax), 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 4,3 W, rozměry 164,7 × 70,0 × 71,6 mm, hmotnost 0,38 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Podpora OSD Menu
Délka přísvitu 30 m
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Napájení 12 V DC, PoC