Dahua HAC-HFW1200T-A-POC-0280B 2 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200T-A-POC-0280B
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI PoC kompaktní kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 1080p @ 30 fps, 720p @ 60 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx (IR on), pevný objektiv 2,8 mm, úhel záběru H: 103°, V: 59°, AWB, DWDR, AGC, BLC, HLC, 2D DNR, vestavěný mikrofon, 1x výstup BNC, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení PoC / 12 V DC ± 30 %, spotřeba < 3,6 W, rozměry 176,0 × 72,4 × 72,5 mm, hmotnost 0,38 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoC