Dahua HAC-HFW1200TP-0280B-S4 2 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200TP-0280B-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Full HD kompaktní HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 2,8 mm, F1.85, úhel záběru 103°, BLC, HLC, AGC, DWDR, 2DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 300 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 176,0 × 72,4 × 72,5 mm, hmotnost 0,36 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Délka přísvitu 30 m
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC