Dahua HAC-HFW1509TLM-IL-A-0280B 5 Mpx kompaktní HDCVI kamera
Kompaktní HDCVI kamera s rozlišením 5 Mpx. Technologii Full-color doplňuje LED přísvit s viditelným bílým světlem a dosahem 40 metrů. Nechybí ani další obrazové funkce jako WDR, BLC, HLC nebo vestavěný mikrofon. Díky krytí na úrovni IP 67 lze kameru použít ve venkovním prostředí.
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Full-color HDCVI kompaktní kamera, Day/Night, IR + bílý LED přísvit 40 m, 5Megapixel CMOS, rozlišení 2880 × 1620 px, 2560 × 1440 px, 1920 × 1080 px, 960 × 576 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,001 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), 0,0001 lx @ F1.0 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), pevný objektiv 2,8 mm, úhel záběru: H: 111°, V: 57°, D: 131°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, otáčení: 0°–360°, vestavěný mikrofon, AWB, WDR 120 dB, BLC, AGC, 3D NR, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 5,7 W (12 V DC, LED on), rozměry: 198,4 × 80,2 × 76,2 mm, hmotnost 0,34 kg
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stěnu |
![]() |
Montáž na sloup |
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Objektiv | Fixní 2,8 mm, Fixní |
|---|---|
| Výrobce | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Napájení | 12 V DC |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, AWB, Full-color, 3DNR, AGC |
| Stupeň krytí | IP 67 |
| Konstrukce | Kompaktní |
| Rozlišení | 5 Mpx |
| Délka přísvitu | 40 m |
| Přísvit | IR, Bílé světlo |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



