Dahua IPC-HDW2441T-ZS-27135 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDW2441T-ZS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome IP kamera, Day/Night, 1/2.9" 4Megapixel progressive CMOS, IR přísvit s dosvitem 40 m, rozlišení 2688 × 1520 px, snímkování: main stream 2688 × 1520 px 20 fps / 25 0,008 lx @ F1.6, motorický objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru: H: 104°–29°, V: 54°–16°, D: 125°–34°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D NR, SMD plus, podpora Micro SD karty max. 256 GB, komprese H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG (only sub stream), ONVIF kompatibilní, vestavěný mikrofon, IP 67, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,3 W, rozměry ø122,0 x 108,3 mm, hmotnost 0,86 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 4 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE