Dahua IPC-HDW3241T-ZS-27135-S2 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDW3241T-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Starlight dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED dosvit 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 30 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5, motorický objekt 13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 137°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, EIS, ROI, WDR 120 dB, 3DNR, inteligentní funkce: SMD plus, perimetr protection, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG (Sub Stream), ONVIF kompatibilní, vestavěný mikrofon, 1x RJ-45 (10/ 100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø122,0 x 108,3 mm, hmotnost 715 g
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
  • Závěsná tyč PFB220C
  • Držák kamery PFA109
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Inteligentní funkce SMD, Perimeter Protection, SMD plus
Přísvit IR
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Typ IP kamera
Objektiv Zoom
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE