Dahua IPC-HDW3549H-ZAS-PV-27135 5 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDW3549H-ZAS-PV-27135
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
5 Mpx dome IP kamera, venkovní, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 50 m, přísvit ve viditelném spektru 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px, stream: 2880 x 1620 / 2960 x 1668 px @ 1-20 fps, 2688 x 1520 px @ 1-30 fps, citlivost 0,00. Color, 30 IRE), motorzoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°-36°, V: 57°-20°, D: 137°-40°, inteligentní funkce: IVS, Perimetr Protection, SMD 4.0, AI SSA, Smart Search, Quick Pick, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI codeků, ONVIF kompatibilní, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, slot pro MicroSD kartu až 256 GB, vestavěný mikrofon a reproduktor, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE(802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø122,0 x 127,6 mm, hmotnost 0,885 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
RTMP protokol ano
Funkce pro vylepšení obrazu Full-color, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR
Dahua série TiOC
Přísvit Smart Dual Light, IR, Bílé světlo
I/O Alarm, Audio, Vestavěný reproduktor, Vestavěný mikrofon
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m, 50 m
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE