Dahua IPC-HFW1120SP-0360B-S3 kompaktní IP kamera
| IPC-HFW1120SP-0360B-S3
Tento produkt již není v nabídce.
1,3 Mpx kamera IP kompaktní exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR dosvit do 30 m, 1/3” 1,3 Megapixel progressive scan CMOS, 1280 x 960 px @ 25 fps, citlivost barevná 0,08 lx / F1.2, 0 lx (IR LED), objektiv 3,6 mm, úhel záběru 73°, komprese H264 / MJPEG, DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, napájení 12 V DC, 400 mA, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 70 × 165 mm, hmotnost 0,38 kg