Dahua IPC-HFW2531TP-ZS-27135-S2 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2531TP-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Starlight kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2592 x 1944 px @ 20 fps, citlivost 0,008 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 100°–26°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codekov, ONVIF kompatibilní, micro SD karta až 256 GB, RJ-45, napájení DC 12 V, 825 mA, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 244,1 x 79,0 x 75,9 mm, hmotnost 0,86 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Parametry
Inteligentní funkce Intrusion, Tripwire
Podpora karet micro SD
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 60 m
Podpora ONVIF
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE+