Dahua IPC-HFW2831T-ZS-27135-S2 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2831T-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx kompaktní Starlight IP kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 60 m, 1/2.7" progressive CMOS, rozlišení 3840 × 2160 px, snímkování 8 Mpx @ 15 fps, 4 Mpx @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D NR, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG (pouze substream), ONVIF kompatibilní, micro SD karta až 256 GB, RJ-45 (10/100 Base-T), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba <9,9 W, rozměry ø90,4 x 244,1 mm, hmotnost 0,86 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Montáž na roh
  • Adaptér pro montáž na roh PFA151
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu HLC, AGC, ROI, Starlight, 3DNR, WDR, BLC, AWB
Přísvit IR
Inteligentní funkce Tripwire, Intrusion
Délka přísvitu 60 m
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE