Dahua IPC-HFW3841T-ZAS-27135-S2 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW3841T-ZAS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx kompaktní AI IP kamera, Day/Night, 1/2.8" 8Megapixel progressive CMOS, IR přísvit do 60 m, rozlišení 3840 × 2160 px, snímkování 20 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0007 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113–31°, V: 58–17°, D: 138°–36°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, rotace: 0°–360°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SSA, Smart Motion Detection, perimetr protection, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (sub stream), ONVIF kompatibilní, audio I/O 1/1, alarm I/O 1/1, RJ-45 (10/100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 10,7 W, rozměry 244,1 × 79,0 × 75,9 mm, hmotnost 820 g
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Napájení 12 V DC, PoE