Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5241E-ZE-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight kompaktní IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.5, 5x optický zoom, úhel záběru 109°–30°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, inteligentní funkce, zachytenie obličeje a získávání metadata, počítání lidí, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264+ / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1 , audio I/O 1/1, 1x video výstup, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC, 10 W, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, podpora RTMP, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,11 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
 Montáž na stěnu
 Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu Starlight, WDR, BLC, 3DNR, AWB, HLC, AGC
Inteligentní funkce Face detection, Tripwire, Intrusion, Videoanalýza, People counting
Přísvit IR
Výrobce Dahua
Kódování MJPEG, H.264B, H.264H, H.264, H.264+, H.265, H.265+
Podpora ONVIF
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE
Stupeň krytí IK 10, IP 67
RTMP protokol ano
I/O Audio, Alarm
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 50 m
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Hmotnost 1.47 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HFW2549S-S-IL-0360B 5 Mpx kompaktní IP kamera
Není skladem
IPC-HFW2549S-S-IL-0360B
Archiv
CAR1200-24V Měnič napětí z 24V na 230V + USB, 1200W
Měnič s výkonem 1200W vhodný pro vozidla s palubní sítí 24V (nákladní vozidla), pro napájení spotřebičů 230V jako ...